Zoekveld

Planning en activiteiten

Hieronder treft u een overzicht van de activeiten in het schooljaar 2023- 2024

September Datum
Startgesprekken (nieuw op school of in de bouw) Voor herfstvakantie
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 04-09
Stamgroepavond onderbouw 12-09
Stamgroepavond middenbouw 13-09
Stamgroepavond bovenbouw 14-09
Schoolkamp onderbouw 25-09
Schoolkamp middenbouw 26 en 27-09
Schoolkamp bovenbouw 27 t/m 29-09

 

Oktober Datum
Opening schoolthema 1 02-10
Start kinderboekenweek 04-10
Koffieuurtje met ouders/verzorgers 08.30-09.00u 06-10
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 12-10
Vergadering oudercommissie 23-10
Onderbouw voorstelling Eendracht 26-10
Buitenwerk- en klusjesdag 28-10
Vergadering MR 30-10

 

November Datum
Stamgroepviering Zonnebloemen 03-11
Ouderfeest 03-11
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 06-11
Keuzecursus 10-11
Groep 3 op bezoek bij dorp van Sinterklaas 24-11

 

December Datum
Stamgroepviering Zandklokjes 01-12
Vergadering oudercommissie 04-12
Sinterklaasviering 05-12
Uitnodigingen verslaggesprekken mee 13-12
Koffiekring voor ouders/verzorgers 08.30-09.00u 14-12
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 14-12
Stamgroepviering Wilgenroosjes 15-12
Bovenbouw schaatsen bij Boerenbondsmuseum 18-12
Kerstviering (ochtend) 22-12
Januari Datum
Verslagen mee naar huis 11-01
Vergadering oudercommissie 15-01
Verslaggesprekken 18-01
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 22-01
Vergadering MR 22-01
Verslaggesprekken 23-01
Voorlezen in andere stamgroep 24-01
Februari Datum
Stamgroepviering Zevensterren 02-02
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u 07-02
Carnavalsbal (avond) 08-02
Opening schoolthema 2 26-02
Vergadering oudercommissie 26-02
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 29-02
Maart Datum
Stamgroepviering Bosviolen 01-03
Vergadering MR 04-03
Stamgroepvierinig Madeliefjes 11-03
Stamgroepviering Papavers 15-03
NL Doet! 16-03
Middenbouw voorstelling Eendracht 19-03
Keuzecursus 20-03
Open dag voor nieuwe ouders 22-03
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 25-03
Stamgroepviering Vergeetmenietjes 29-03
April Datum
Stamgroepviering Riddersporen 08-04
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u 09-04
Uitnodigingen verslaggesprekken mee 11-04
Stamgroepviering Goudknopjes 12-04
Vergadering MR 15-04
Koningsspelen 17-04
Mei Datum
Verslagen mee naar huis 06-05
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 08-05
Verslaggesprekken 16-05
Bovenbouw voorstelling Eendracht 17-05
Verslaggesprekken 21-05
Vergadering oudercommissie en MR 27-05
Schoolfotograaf 28-05
Stamgroepviering Korenbloemen 31-05
Juni Datum
Buitenwerk- en klusjesdag 01-06
Avondvierdaagse 04 t/m 07-06
Adviesgesprekken 7e-jaars 06-06
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) 10-06
Oudervergadering ('s avonds) 10-06
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u 11-06
Creatieve markt (avond) 14-06
Nacht van acht 20 en 21-06
Groepsindeling mee naar huis 24-06
Wenmoment 25-06
Schoolfeest 26-06
Wenmoment 27-06

 

Juli Datum
Vergadering oudercommissie 01-07
Welkomstochtend 03-07
Dinnershow (afscheidsavond) 8e-jaars 03-07
Laatste schooldag, viering om 11u 05-07