Planning en activiteiten
Hieronder treft u een overzicht van de activeiten in het schooljaar 2023- 2024
September |
Datum |
Startgesprekken (nieuw op school of in de bouw) |
Voor herfstvakantie |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
04-09 |
Stamgroepavond onderbouw |
12-09 |
Stamgroepavond middenbouw |
13-09 |
Stamgroepavond bovenbouw |
14-09 |
Schoolkamp onderbouw |
25-09 |
Schoolkamp middenbouw |
26 en 27-09 |
Schoolkamp bovenbouw |
27 t/m 29-09 |
Oktober |
Datum |
Opening schoolthema 1 |
02-10 |
Start kinderboekenweek |
04-10 |
Koffieuurtje met ouders/verzorgers 08.30-09.00u |
06-10 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
12-10 |
Vergadering oudercommissie |
23-10 |
Onderbouw voorstelling Eendracht |
26-10 |
Buitenwerk- en klusjesdag |
28-10 |
Vergadering MR |
30-10 |
November |
Datum |
Stamgroepviering Zonnebloemen |
03-11 |
Ouderfeest |
03-11 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
06-11 |
Keuzecursus |
10-11 |
Groep 3 op bezoek bij dorp van Sinterklaas |
24-11 |
December |
Datum |
Stamgroepviering Zandklokjes |
01-12 |
Vergadering oudercommissie |
04-12 |
Sinterklaasviering |
05-12 |
Uitnodigingen verslaggesprekken mee |
13-12 |
Koffiekring voor ouders/verzorgers 08.30-09.00u |
14-12 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
14-12 |
Stamgroepviering Wilgenroosjes |
15-12 |
Bovenbouw schaatsen bij Boerenbondsmuseum |
18-12 |
Kerstviering (ochtend) |
22-12 |
Januari |
Datum |
Verslagen mee naar huis |
11-01 |
Vergadering oudercommissie |
15-01 |
Verslaggesprekken |
18-01 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
22-01 |
Vergadering MR |
22-01 |
Verslaggesprekken |
23-01 |
Voorlezen in andere stamgroep |
24-01 |
Februari |
Datum |
Stamgroepviering Zevensterren |
02-02 |
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u |
07-02 |
Carnavalsbal (avond) |
08-02 |
Opening schoolthema 2 |
26-02 |
Vergadering oudercommissie |
26-02 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
29-02 |
Maart |
Datum |
Stamgroepviering Bosviolen |
01-03 |
Vergadering MR |
04-03 |
Stamgroepviering Papavers |
15-03 |
NL Doet! |
16-03 |
Middenbouw voorstelling Eendracht |
19-03 |
Keuzecursus |
20-03 |
Open dag voor nieuwe ouders |
22-03 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
25-03 |
Stamgroepviering Vergeetmenietjes |
29-03 |
April |
Datum |
Stamgroepviering Riddersporen |
08-04 |
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u |
09-04 |
Uitnodigingen verslaggesprekken mee |
11-04 |
Stamgroepviering Goudknopjes |
12-04 |
Vergadering MR |
15-04 |
Koningsspelen |
17-04 |
Mei |
Datum |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
08-05 |
Verslagen mee naar huis |
13-05 |
Verslaggesprekken |
16-05 |
Bovenbouw voorstelling Eendracht |
17-05 |
Verslaggesprekken |
21-05 |
Vergadering oudercommissie en MR |
27-05 |
Schoolfotograaf |
28-05 |
Stamgroepviering Korenbloemen |
31-05 |
Juni |
Datum |
Buitenwerk- en klusjesdag |
01-06 |
Avondvierdaagse |
04 t/m 07-06 |
Adviesgesprekken 7e-jaars |
06-06 |
Teamvergadering 15.30u (telefonisch niet bereikbaar) |
10-06 |
Koffiekring met ouders/verzorgers 08.30-09.00u |
11-06 |
Creatieve markt (avond) |
14-06 |
Stamgroepviering Madeliefjes |
17-06 |
Nacht van acht |
20 en 21-06 |
Groepsindeling mee naar huis |
24-06 |
Oudervergadering ('s avonds) |
24-06 |
Wenmoment |
25-06 |
Schoolfeest |
26-06 |
Wenmoment |
27-06 |
Juli |
Datum |
Vergadering oudercommissie |
01-07 |
Welkomstochtend |
03-07 |
Dinnershow (afscheidsavond) 8e-jaars |
03-07 |
Laatste schooldag, viering om 11u |
05-07 |